DIGITAL MARKALAŞMA
Dijital Markalaşma & İtibar Yönetimi

İş hayatında, itibar her şeydir. sosyal medya ve Yelp gibi inceleme sitelerinde sayesinde, hızlı büyük online itibar inşa edebilirsiniz. İnternet hızlı hareket eder ve siz bu coveted 5 yıldızlı derecelendirme yükseldi gibi birkaç yanlış bir adım ile, aynı hızla dibe vurabilir: Orada sadece bir problem.Bizim uzmanlığımız

Biz farklı işletmeler ve bireyler farklı itibar yönetimi ihtiyaçları olduğunu biliyoruz.Personelimiz araştırılmış ve itibar yönetimi hizmetleri onlarca inceledik ve hem işletmeler ve bireyler için en iyi düşünmek olanlar ile geldi.
Biz sanayi ve alanlarda çeşitli küçük hem de büyük hükümetler ve işletmeler için hizmet sunmaktayız.
Bizim özel çözümler kamu algı değil, aynı zamanda belirli ürünler için sürücüleri satın anlayışımızda sadece odaklandık.
Kamu algı hayati önem taşımaktadır, ancak patentli çözümler de ürün veya hizmet için satış neyin odaklandık.Ne Bizi Farklı Kılan.

Şu anda bir online itibar yönetimi sorun varsa, online itibar danışmanları o nokta ve sessizce arama motorlarından çıkarmak için gereken araçları sağlayabilir. Eğer (henüz) bir marka sorun var olmayacak kadar şanslıysak, biz orada markanız hakkında söylenenleri takip edebilmeniz yardımcı olacaktır itibar izleme yazılımı tanıtacağız.


Themetf